in

Врела акција зад параванот помеѓу Голубович и Кристина Спалевич!

Кристина Спалевич и Кристијан Голубович се решија табуретката од спалната да ја преместат во купатилото и таму да експериментираат неколку нови врели пози. 

При тоа го тргнаа параванот и одлучија да покажат како би изгледала една поза помеѓу нив.

Погледнете го видеото за повеќе детали

Што мислите?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ексклузивно: На кафе со новото име на Македонската сцена – Boof

Славните во улога на тинејџери VS. кога навистина биле тинејџери