in

Евросонг 2021: Дали и што шмркаат Италијанците од масата?

Социјалните медиуми полудеа со реакции за моментот на Евросонг каде се гледа еден член од групата Италијанци како се наведнува над масата.

Сите мислат дека се работи за конзумација на нелегални субстанци, а дали е тоа така, одлучете сами.

Што мислите?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Италија е новиот победник на Евровизија!

Ексклузивно: На кафе со новото име на Македонската сцена – Boof