in

Кој е Khaby Lame? Момчето кое со своите пародии не смее до солзи

Khaby Lame моментално е еден од најинтересните и најпопуларни Тик-токери  во светот. Го следат повеќе од 22 милиони гледачи а со своите пародии на видеа со популарни трикови ќе ве насмее до солзи.

Погледнете некои од најинтересните видеа на шармантниот Khaby и верувајте дека нема да можете да одолеете на овој шегаџија!

Што мислите?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Скандал на денот! Голубович ја „пипкаше” Миљана Кулич

Осетлива содржина
Клик за да видиш објава

Станија дрска и безобразна! Ги извади градите на виделина!