in

Мало момче ги пресоздава сликите на неговиот вујко-модел

Сите ние со сигурност можеме да потврдиме дека уживаме да ги исмеваме или „троламе“ нашите браќа или сестри од различни причини. Ова е токму таа причина која стои позади „малиот проект“ на Katina Behm, сестра на моделот Aristotle Polites. Katina Behm одлучила да создаде конкуренција на својот брат со тоа што нејзиниот син ќе позира на ист начин како и тој на неговите фотографии, се со цел да се пошегува со сликите на нејзиниот брат-модел, чии слики, да бидеме искрени се воодушевувачки. Во целиот процес таа го вметнала своето дете, Augi, како модел за да го стори тоа, нешто што нејзиниот брат го поддржувал 100%.
Тимот на Ekler.mk ги споделува овие извонредни фотографии со вас, бидејќи убавиот маж и симпатичното мало дете се совршен лек за секој дождлив ден. Бидејќи ние сè уште не можеме да се одлучиме кој го сторил тоа подобро, пишете ни што мислите вие. 

Што мислите?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како би изгледале познатите мажи доколку биле жени?

Стајлинг на храна…дали знаете што е тоа?????