in

Милица Тодоровиќ проговори за својот љубовен живот

Милица Тодоровиќ откри неколку детали од својот љубовен живот. Имено таа проговори за нејзините бивши дечковци, но и напомена дека моментално живее сама.

– “Јас постојано живеев со момче. Имав три долги врски кои траеа по пет години. Нивните мајки едноставно ме обожаваа. Тие ме чуваа, готвеа место мене и секогаш одлично се вклопував во нивните семејства. Морам да признаам дека и до ден денес сум во контакт со моите бивши свекрви. И сите тие ми кажуваат дека за нив сум била единствена вистинска снаа.”

Таа истакна дека секоја врска е различна и носи нешто свое. Воедно напомена и дека една љубов била искрена и вистинска.

– “Постои една љубов која навистина ја живеев. Тој човек го сакав и остави голем печат на моето срце. “

За крај Милица додаде дека од секоја врска и од секое момче извлекла по некоја поука и дека повеќето момци со кој излегувала биле естрадни уметници.

 

Што мислите?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кој е подобар фраер?

Ќерката на принцот Хари и Меган веќе има свој дворец!