in

Модната икона Карлеуша со нова провокативна фотографија

Веќе неколку месеци мега популарната српска пејачка Јелена Карлеуша е на посебен режим на исхрана кај една од најпознатите нутриционистки во Србија.

Пејачката драстично го има намалено бројот на килограми, се осеќа многу подобро во своето тело и иако ги заслужува сите пофалби за тоа како изгледа нејзината нова фотографија предизвика лавина од коментари.

Што мислите вие за новиот изглед на Карлеуша?

Што мислите?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Осетлива содржина
Клик за да видиш објава

Станија дрска и безобразна! Ги извади градите на виделина!

Шокантно! Маја Маринковиќ лудувала во хотел на Копаоник