in

Предлог филмови за октомври

Погледнете го нашиот предлог за филмови за месец октомври:

1. Kate

Женски убиец има 24 часа да се одмазди на човекот кој се обиде да ја убие. Неверојатен акционен трилер во режија на Седрик Николас Тројан и со Мери Елизабет Винстед и Вуди Харелсон во главните улоги.

2. Red Notice

Интерпол агент се обидува да го најде и да го приведе најбараниот крадец на уметности во светот. Одлична акциона комедија во режија на Роусон Маршал Турбер и со Двејн Џонсон, Рајан Рејнолдс и Гал Гадот во главните улоги.

https://youtu.be/T6l3mM7AWew3. Gunpowder milkshake 

Три генерации на жени се спротиставуваат и се борат против они кои сакаат да им одземат се. Акционен трилер во режија на Навут Папушадо и со Карен Гилиан и Лена Хеди во главните улоги.

4. Queenpins

Неколку домаќинки прават измама со купони со која заработуваат преку 40 милиони долари. Базиран на вистинска приказна со голема доза на комедија. Во режија на Арон Гаудет и Гита Палупили и со Кристен Бел и Бебе Реџа во главните улоги.

5. The prodege

Ана, која беше спасена како мало девојче од легендарниот платен убиец Муди станува најбараниот и најопасен платен убиец во светот. Откако Муди ќе биде убиен таа се колне дека ќе ја одмазди неговата смрт. Акционен трилер во режија на Мартин Кембел и со Семјуел Л. Џексон и Меги Кју во главните улоги.

Што мислите?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Предлог филмови за месец септември

Како би изгледале познатите мажи доколку биле жени?