in

Скандал на денот! Голубович ја „пипкаше” Миљана Кулич

Кристијан и Миљана имаат навистина специфичен однос, бидејќи во еден момент се караат, а во друг се како најдобри пријатели. Овој пат се смирија на навистина интересен начин.

Имено после бурната караница следеше масажа и неколку комплименти во однос на нејзиното тело и облини.

Што мислите?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Меган Маркл рече дека имало „загриженост и разговори“ со кралското семејство за бојата на кожата на нејзиниот син

Кој е Khaby Lame? Момчето кое со своите пародии не смее до солзи