in ,

Станија дрска и безобразна! Ги извади градите на виделина!

Атрактивната ријалити звезда Станија Добројевич и натаму продолжува да “жари и пали” по социјалниот медиум инстаграм, каде има преку 1.000.000 следбеници. Откако рече дека ја има повлечено кривичната пријава против Кристијан Голубовиќ, старлетата се сликаше полугола во нејзиниот луксузен стан.

Во преден план се големите гради, но и провокативниот и заводнички изглед со мокра коса.

Што мислите?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кој е Khaby Lame? Момчето кое со своите пародии не смее до солзи

Модната икона Карлеуша со нова провокативна фотографија