in

Треба храброст за ова.Погледнете го настапот на Марија Груевска!

По долна облека и со змија околу половината. Вака настапи на сцената на “Ѕвездите на Гранд” македонската натреварувачка. Провокативната битолчанка го воодушеви жирито со својот настап и успеа да продолжи понатаму. За време на настапот покрај провокативниот стајлинг во центарот на вниманието се најде и големиот жолт питон. Марија на овој начин сакаше да му покаже на жирито колку таа е креативна и различна од другите натпреварувачи. 

– ” Човеку треба храброст за ова ” – зборуваа членовите на жирито

Дали ви се допадна настапот на Марија, ви оставаме да процените сами во видеото подолу.

Што мислите?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Нова македонска пејачка ја погреши химната!

Како изгледаше Цеца на роденденот на малиот Жељко?