in

Шокантно! Маја Маринковиќ лудувала во хотел на Копаоник

Ријалити звездата Маја Маринковиќ, која се враќа пред камерите направи голем скандал во еден хотел на Копаоник. Како што дознаваме Маја се однесувала непристијно и на барање на другите гости е избркана од хотелот. Таа секојдневно ги вознемирувала останатите гости и поради тоа имаат побарано да биде остранета од еден луксузен хотел на Копаоник.

Планот на Маја бил  да одмори неколку дена, се до нејзиното влегување во задруга, но нејзиниот одмор бил порано прекинат. Имено, во хотелот во кој најчесто се сместуваат фамилии со своите деца таа се однесувала како да е дома – кажуваат извори кои ја виделе Маја како прави глупости на секој чекор.

-Беше многу гласна и го реметеше одморот на нас останатите. Се однесуваше непристојно и размазено. Умислената звезда уште од првиот ден доби поплаки од нас останатите, но таа едноставно не игнорираше. Нашиот приговор воопшто не ја засегаше и после доручекот со своето минијатурно бикини се сликаше скоро гола на секое можно место во хотелот-објаснува анонимен извор.

Поради многубројните жалби на гостите Маја најпосле е избркана од хотелот. Меѓутоа, Маја и тогаш бурно реагирала и се заканувала на персоналот од хотелот дека има моќни пријатели и дека ќе ги изгубат работните места. Сепак, тоа не и успеало и на крајот била приморана да го напушти хотелот.

Што мислите?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Модната икона Карлеуша со нова провокативна фотографија

Како изгледа совршениот маж? (КВИЗ)