in

Ќерката на принцот Хари и Меган веќе има свој дворец!

Лилибет Дајана, ќерката на Хари и Меган можеби нема да има титула на принцеза, но за нејзините родители таа секогаш ќе биде нивна принцеза, а при тоа таа веќе има и свој дворец, како од бајките од Дизни.

Куќата која тие ја купија во Санта Барбара има 9 соби, од кои две се навистина посебни. Едната е за синот Арчи, а другата за ќерката Лилибет. Покрај овие 9 соби во оваа калифорниска оаза вредна 15 милиони долари има дури 16 тоалети, теретана, сауна, спа центар, терени за тенис, базен, библиотека, домашно кино и уште многу други луксузни работи. Први комшии на парот се Опра Виндфри, Ариана Гранде, Орландо Блуд и Кејти Пери. 

Погледнете го овој неверојатен комплекс низ неколку фотографии.

Што мислите?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Милица Тодоровиќ проговори за својот љубовен живот

Учиме географија со Еклер.мк