in

12 причини зошто Дејвид Бекам е најсекси маж

Бекам е посебен за секоја девојка од 90-тите. Некои се заљубија во неговиот спортски дух на теренот, некои во моделот од насловните страници од списанијата и постерите, а други во неговата улога на посветен сопруг и татко.  Не го оспорувајте фактот дека и вие не сте „заљубени“ во него. Тоа е едноставно љубовна опсесија која трае долго време.

1. Неговата безвременска насмевка

Што мислите?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Одиме на плажа (КВИЗ)

Модна полиција (КВИЗ)