in

12 причини зошто Дејвид Бекам е најсекси маж

Бекам е посебен за секоја девојка од 90-тите. Некои се заљубија во неговиот спортски дух на теренот, некои во моделот од насловните страници од списанијата или постерите, а други во неговата улога на посветен сопруг и татко.  Не го оспорувајте фактот дека и вие не сте „заљубени“ во него. Тоа е едноставно љубовна опсесија која трае долго време.

1. Неговата безвременска насмевка

2. Посебниот однос што го има со својата керќичка

3. Всушност, секое негово јавно појавување со неговите деца е вредно за нашето внимание

4. Улогата на посветен сопруг и партнер за него не претставува тешкотија бидејќи успешно ја оправдува  долги години

5. Во време на глобален тренд на разводи, Дејвид Бекам и неговото семејство се пример за совршено семејство

6. И покрај љубовта што ја дава на своето семејство, тој има уште толку многу љубов да даде во својата хуманитарна мисија

7. Неговата појава едноставно „мами“ воздишки на секој чекор

8. Всушност, тој може да биде заслужен за работата на уметници за тетоважи низ целиот свет

9. Дејвид е единствениот кој може да создаде тренд  што се нарекува #PancakesGoals

10. Гордо ја „носи“ титулата модел на векот, и тоа со добра причина. Од долна облека до мотори, овој човек може да нè убеди да купиме апсолутно било што

11. Тој исто така може да носи одело било каде, и сè уште да изгледа одлично

12. Од нежен до мачомен, ние го го сакаме Бекам во било кое издание

Што мислите?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Чудни факти за Македонија што можеби не ги знаете

Очекување наспроти реалност: 10 смешни онлајн купувања