in

ЈАХОРИНА – новото луксузно место на елитата

Јахорина оваа година стана топ дестинација за естрадните личности. Многу познати пејачки,пејачи, глумци, инфлуенсерки, старлети, водители, решија да го посетат „новиот Копаоник“. Некои од нив беа сами, некои во придружба на својот партнер, но на крај целото патување беше со крајна цел да се постираат провокативни фотографии на Инстаграм, да се ужива во боемскиот живот и да се докаже кој има „подлабок џеб“. Во прилог погледнете како уживаше дел од естрадата.

Што мислите?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

По 27 години брак, Бил и Мелинда Гејтс се разведуваат

Колку ја познавате Македонија? (КВИЗ)