in

Малата Ники која го освои цел Инстаграм

Николија која има со 5 ипол години е најголемата ѕвезда во Србија. Ова видео е дел од нејзините постари интересни моменти.

Следете не во следните видеа од Ники.

Што мислите?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што е катранот што го има во цигарите ?

Колку добро ги познавате роднинските врски ?