Retro Glass Jug (330 ml)

115 ден

Категорија

Product Description

Thick glass and a classic silhouette make this jug a must-have for any retro-inspired kitchen.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Retro Glass Jug (330 ml)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *