Забрана за пиење Руска водка (7/7)

Што мислите?

-18 Points
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Забрана за јадење Руска салата (6/7)

Забрана за возење ЛАДА (5/7)