in

Кој е подобар фраер?

 • Прашање од

  Избери еден од браќата Hemsworth

  • Liam Hemsworth
  • Chris Hemsworth
 • Прашање од

  Избери од Gossip Girl

  • Chuck Bass
  • Nate Archibald
 • Прашање од

  Кој од Вовед во анатомија

  • Dr. Jackson Avery
  • Alex Karev
 • Прашање од

  Избери еден од Vampire Diaries

  • Damon Salvatore
  • Stefan Salvatore
 • Прашање од

  Избери од Peaky Blinders

  • Thomas Shelby
  • Alfie Solomons
 • Прашање од

  и за крај..

  • John Legend
  • Michael B. Jordan

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Дали сте знаеле дека…

Милица Тодоровиќ проговори за својот љубовен живот