in

Модна полиција (КВИЗ)

Многу често во светот на познатите се случува две естрадни личности во исто време, на исто место да носат исто парче облека. Без разлика дали се работи за некој кежуал „оутфит“, некој елегантен фустан или некоја дизајнерска креација, фановите веднаш се ставаат во улога на модно жири и даваат оценка на кого му стои подобро. Во продолжение ви претставуваме неколку „модни битки“, а на вас оставаме да го „прогласите“ победникот.

 • Прашање од

  На која и стои подобро?

  • Emily Ratajkowski
  • Gigi Hadid
 • Прашање од

  На кој му стои подобро?

  • Travis Scott
  • Kanye West
 • Прашање од

  На која и стои подобро?

  • Kim Kardashian
  • Winnie Harlow
 • Прашање од

  На кого му стои подобро?

  • Miley Cyrus
  • Harry Styles
 • Прашање од

  На која и стои подобро?

  • Dua Lipa
  • Bella Hadid
 • Прашање од

  На која и стои подобро?

  • Meghan Markle
  • Lupita Nyongo
 • Прашање од

  На која и стои подобро?

  • Brooke Burke
  • Sofia Vergara
 • Прашање од

  На која и стои подобро?

  • Kourtney Kardashian
  • Kim Kardashian
 • Прашање од

  На која и стои подобро?

  • Victoria Beckham
  • Meghan Markle
 • Прашање од

  На која и стои подобро?

  • Kylie Jenner
  • Bella Hadid

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

12 причини зошто Дејвид Бекам е најсекси маж

Кој Марвел херој си ти? (КВИЗ)