in

На кого му стои подобро? (КВИЗ)

Кој ги носи панталоните подобро, Justin Bieber или бебето? Кој изгледа подобро во црно-бело комбинација, Ким Кардашијан или китот убиец? Дали стилот на Kendall Jenner  може да му конкурира на седиште во автомобил? Бидејќи ние навистина не можеме да  се одлучиме, оставаме на вас да ни кажете на кого му стои подобро. Проверете ја смешната колекција на слики подолу за да видите на што точно мислиме. Листата е полна со смешно бизарни модни споредби на кои нема да можете да престанете да се смеете. Не заборавајте да ни пишете кој е вашиот фаворит.

 • Прашање од

  На маркерот во боја или на наставничката?

  • Маркерот
  • Наставничката
 • Прашање од

  На девојката или на Homer Simpson?

  • Девојката
  • Homer Simpson
 • Прашање од

  Heidi Klum или на четката за миење автомобили?

  • Heidi Klum
  • Четката
 • Прашање од

  На Justin Bieber или на бебето?

  • Justin Bieber
  • Бебето
 • Прашање од

  Donald Trump или на пченкава?

  • Donald Trump
  • Пченката
 • Прашање од

  Lil Wayne или E.T.?

  • Lil Wayne
  • E.T.
 • Прашање од

  Ivanka Trump или ова бурито?

  • Ivanka Trump
  • Буритото
 • Прашање од

  Kim Kardashian или оваа вреќа со кромид?

  • Kim Kardashian
  • Вреќата кромид
 • Прашање од

  Justin Timberlake или овие нудли?

  • Justin Timberlake
  • Нудли
 • Прашање од

  Nicki Minaj или He-Man?

  • Nicki Minaj
  • He-Man

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Видео за животот што ќе ве подзамисли

Одиме на плажа (КВИЗ)