in

Со кое превозно средство од Понеделник ќе одите на работа ?

Со најавата за поскапување на горивото се крена голема паника меѓу народот. Доколку од Понеделник цената на горивото ги помине границите на нормалата со кое превозно средство ќе се движите вие ?

 

 • Прашање од

  Со Точак

  • Да
  • Не
 • Прашање од

  Со Тротинет

  • Да
  • Не
 • Прашање од

  Со Ролерки

  • Да
  • Не
 • Прашање од

  Пешки

  • Да
  • Не

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Личности кој личат едни со други – Кој е кој ?

Кој е Володимир Зеленски ?